Květen 2011

Youtube ...

28. května 2011 v 19:54 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  ☼Others☼
Takže, mám konečne svoj kanál na youtube...som tam ako NyappyIma, ale dám vám aj link a nejaké videá čo som urobila...ale iba dve, nech nežeriete, potom si ich tam môžete kuknúť, lajkujte a ak ste prihlásený, samozrejme, si ma môžete pridať za kamoša ;)) Dosť kecania, link na môj kanál je tu: http://www.youtube.com/user/NyappyIma?feature=mhee#p/u/1/p92oO9EVtsI

A dve videá vám dávam sem:

An Cafe Tribute JapanFest 2011

The GazettE Tribute JapanFest 2011

PROSÍM PREČÍTAŤ !!!

24. května 2011 v 18:37 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  ☼Others☼

Oznam pre všetky moje SB-čka !!!

Prosím, všetci si ma dajte namiesto Ima-chan, ako:

"Nyappy Ima-chan o(≧∀≦)o" !!!

Samozrejme bez tých úvodzoviek ;) Arigato gozaimasu !

Tak zatiaľ sayo ľudia a prosím, čo najskôr ak môžete, potom mi aj dajte vedieť do komentu, či ste si to zmenili. Ari, ešte raz !!!


Ayay xD

22. května 2011 v 19:47 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  Moje obľúbené "Nihon" skupiny


Hmmmmm :D

Blablablabla

21. května 2011 v 20:42 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  Moje obľúbené "Nihon" skupiny
Konbanwa Minna-sama!!! POzdravujem Yumi-chan a Kawaii Beu :)) super chatoanie je s vami :DD
A videááááá xDDTen Mikuov smiech m vždy rozosmeje, i keď stál tam Takuya, tak by som sa smiala aj bez neho xDD

No coment...


A ináč dnes som bola na kúpalisku..ehm...kde to bolo? -.-" Potom som si konečne nalepila svoj vysnívaný An cafe plagát na stenu :DD a ináč, vám musím môj sen napísať :DD

Učinkujúci: Ima-chan (ja), Yumi-chan, Kawaii Bea, An Cafe band :3
Miesto: Tokyo (zrejme -.-")

Takže samozrejme zbláznené do An Cafe sme sa dozvedeli s Yumi-chan a Kawaii Beou, že An Cafe majú casting pre členov do kapely. Prišli sme tam, bolo tam ešte milión ľudí, a casting sa ešte ani nezačal a Miku, Bou, Kanon a Teruki povedali, že chcú práve nás tri, že ostaní môžu ísť rovno do...domov xDD Tak sme tam s nimi hrali v kapele a dozvedeli sme sa, že Bou má dvojča! Potom sme sa do seba buchli : Ima-chan/Bou, Yumi-chan/Miku, Kawaii Bea/Bou...no a sme spolu začali choiť a potooooooooooom !!! ........................................som sa zobudiláááá O,_,O -.-"


Tak to asi všetko, poslednú dobu mám také šialené sny, ak ešte budem mať aspoň nejaký podobný, ozvem sa :DD
Zatiaľ sayo, minna-sama!


Videá - ako ináč xD

20. května 2011 v 18:19 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  Moje obľúbené "Nihon" skupiny

No zas niečo - Antic♥Cafe, takže si to užite ;) Obiehať ešte neviem kedy pôjdem, buď zajtra alebo dnes večer časť obehnem :) Tak sayo :)fun of J-RoCk

16. května 2011 v 20:28 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  Moje obľúbené "Nihon" skupiny
Tak tu sú zasa nejaké videá :DD ako ináč, než J-RoCk !!!


Gome, 2 som nenašla :))

Za SONKresba

14. května 2011 v 19:40 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  ►Diplomiky◄
Arigato =33

B-B-Bou :(((

12. května 2011 v 18:39 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  Moje obľúbené "Nihon" skupiny
Děkujeme vám za to, že jste nás vždycky podporovali. Máme pro vás všechny důležité sdělení. Rozhodlo se, že člen a kytarista An Cafe, Bou, zahraje 30. dubna svůj poslední koncert na Hibiya Yagai Ongaku Dou. Po dohodě se všemi členy, je tohle rozhodnutí, které udělal s respektem k ostatním. My, členové, se chystáme ukončit Bouovo působení v kapele 30. dubna, tím nejlepším koncertem všech dob. Prosím, postarejte se o to, aby byl Bou odvážný až do konce. Bouův komentář jsme dostali předem.
Od Boua
Je to náhlé, ale Bou se rozhodl, že opustí An Cafe po koncertu v Hibiya Yagai Ongaku Dou. Je tu něco, s čím jsem bojoval už dávno, a čím víc jsem to potlačoval, tím víc to v mém srdci narůstalo. Ale když jsme jezdili na koncerty a do nahrávacího studia, cítil jsem, jako bych Cafekkosům* a ostatním členům kapely lhal…Myslel jsem, že by to vůči ostatním členům, personálu a Cafekkosům bylo špatné, tak jsem udělal rozhodnutí. Tohle rozhodnutí bylo hodněkrát projednáváno mezi ostatními členy kapely a nakonec uzavřeno. Samozřejmě, že stále zbožňuju An Cafe a miluju I vás, mí Cafekkos. Právě teď nemůžu tak snadno říct, co se bude odteď dít, ale myslím, že to po určité době přebolí. Vážně se cítím zle kvůli Cafekkosům, kteří mi věřili a vždycky byli se mnou. Ale tohle rozhodnutí není jedno z těch pesimistických. Chtěl bych mít novou víru a jít dál. Chci ukázat všechno, co dokážu na koncertu 30.dubna. Tak se pojďme rozloučit s úsměvy na tvářích.
Od Boua pro Mikuho
Jsi ten nejlepší zpěvák, Miku. Od první chvíle, co jsem tě potkal, jak jsi řekl, že bys chtěl založit kapelu a přitom jsi o tom nic nevěděl, pracoval jsi tvrdě. Byla to zábava. Každý den, jsem šťastný kvůli tomu, že na světě existuje zpěvák jako ty- a že jsi perfektní. Věřím tomu, že jsi opravdu silný. Prosím pracuj tvrdě. Už se těším na tvůj zpěv, který bude jako vítr roznášet dobrou náladu. Tvá přítomnost na pódiu byla skvělá a úžasná a taky vážně spolehlivá. Děkuju ti za to, že jsi takovýhle zpěvák! Děkuju ti za to, že tak miluješ zpívání! Byl jsem vážně šťastný. Prosím učiň mě milujícím na posledním koncertu. Srdečné pozdravy od teď až navždy, můj milovaný příteli ! Z celého mého srdce, nyappy!!

Od Boua Kanonovi
Genius Kanon. Od té doby, co jsi mě potkal. Snažil ses tak moc, byl jsi tak rozhodnutý a milý. Byl jsem vážně šťastný….Pokaždé, když jsem spatřil tvůj obličej, začaly se mi ronit slzy. Ale proto, že jsem tak výrazný, tak jsem se to snažil skrýt ale ten smutný obličej, který jsi udělal, když jsi říkal "tohle bude posldení koncert, který k sobě budeme stát zády a hrát veprostřed pódia…" na ten nemůžu zapomenout. Už se těším, na to až s tebou budu hrát v Hibiya. Nejsme zas tak dobří, ale myslím, že jsme sexy. Děkuju ti za to, že mě pokaždé udržuješ v tempu. Vždycky tě budu milovat, génie a podivíne Kanone!
Od Boua Terukimu
Ten, koho budu vždycky respektovat, Teruki. Děkuju ti za to, že pokaždé držíš An Cafe pohormadě. Když jsem tě potkal, byla to láska na první pohled, byl jsi jako bratr. I když ti dva odporovali, chtěl jsem z tebe udělat bubeníka. A to byl bez jediné chybičky obrovský úspěch. Dny které jsem s tebou strávil byly opravdu sranda. I naše cesty domů byly stejné. I když jsi něco shledal těžkým, dokázakl jsi to a tím jsi mě udělal šťastným! Když jsem se rozhodl a každému řekl to, že odcházím odpověděl jsi mi "s tím nic neudělám, nemusíš už chodit na zkoušky, chci s tebou prostě stát na pódiu" a já byl konečně schopný přemýšlet o tomhle jako muž, měl bych se snažit až do konce. Děkuju ti. Zářící Teruki, vždycky jsi mě dělal šťastným a rozesmíval jsi mě, prosím snaž se jak nejvíc to půjde! Vždycky tě budu respektovat.

Od Mikuho
Hluboce se omlouvám za tohle náhodné rozhodnutí. Myslím, že skoro všichni Cafekkos jsou teď smutní a truchlí. Když jsem tohle od Boua poprvé uslyšel, byl jsem tak moc v šoku, že jsem ztratil slova. Všechny veselé vzpomínky od té doby, co jsme založili kapelu se nahrnuly zpátky a já byl utrápený. Mluvili jsme o tom s ostatními členy a dokonce jsme přemýšleli o rozpadu kapely. Ale po řádném promyšlení, tě chci podpořit v cestě, kterou sis vybral a chci smazat slzy všech Cafekkos. Naše usnesení se vykoná. I když naše cesty budou rozdílné, jsme přátelé a rodina. Bou a my budeme bojovat za své sny, takže budeme opravdu šťastní, když na nás budete od teď dohlížet. Pojďme se snažit, aby jsme Bouův odchod 30.4 zvládli co nejlíp.

Nakonec, Bou…..Opravdu ti děkuju za ty 4 roky. Posílal jsi mi laskavé e-maily, když jsem byl nemocný. A dokonce jsi přišel přemlouvat mé rodiče, aby mi dovolili založit kapelu. Je tu tolik vzpomínek, nemůžu je sem ani napsat všechny, ale tohle jsou slova, která mám teď v hlavě pořád. Pojďme 30.duben udělat tím nejlepším odchodem.

Vzkaz od Kanona
Právě teď jsem naplněn smutkem kvůli tomu, že Bou odchází. Po příjezdu do Tokya byl Bou první člen kapely, kterého jsem poznal a od té chvíle začalo An Cafe. Byl jsem s ním víc než s mou rodinou a bylo to tak přirozené, že mě nikdy ani nemohlo napadnout to, že bude odcházet. Nikdy mě nenapadlo, že by mohl přijít den, kdy bych musel napsat vzkaz jako je tenhle. Hrajeme na stejný nástroj a já si vždycky myslel, že Bou je lepší, na pódiu byla vždycky zábava, vždycky jsem rád viděl Bou-ův úsměv, když se naše oči při koncertě setkaly. Vždycky jsem chtěl být s tebou. Když jsi mi poprvé řekl, že chceš skončit, byl jsem tak v šoku, že jsem nemohl jinak, než nesouhlasit. Ale když jsem slyšel tvé silné přesvědčení, jako kamaráda a kolegu, když už vím, že to není odchod, ale dlouhá cesta- chci tě doprovázet. I když se budeme snažit dosáhnou rozdílných snů, I když jsme rozděleni, náš svazek bude napořád spojen. Jsem vážně smutný, že nemůžu být s tebou, ale s dodržením slov, která jsi mi s úsměvem řekl "snaž se", půjdu do předu s An Cafe, už navždy se budu snažit. Kvůli tomuhle náhlému rozhodnutí, se všem Cafekkos omlouvám, je mi to vážně líto.
Vzkaz od Terukiho
Předtím, než mi to řekl sám Bou, slyšel jsem na jedné párty o tom, že chce Bou odejít. Z tohohle úhlu, jsem si myslel, že bych ho mohl zastavit. Bylo to proto, že jsem si myslel, že Bouova existence byla pro nás podstatná, pro budoucnost An Cafe a pro Cafekkos. Ale když jsem o tom slyšel přímo od Boua "Chci skončit", prostě jsem ho nemohl zastavit, dokázal jsem jen odpovědět slovy "O.K. chápu". V tuhle chvíli byl Bou jako úplně jiná osoba se smutným obličejem, Jako když byl šikanovaný. Myslím, že tohle bylo rozhodnutí, které Bou dlouho promýšlel a nakonec usnesl. Taky si myslel, že to byla zrada vůči ostatním členům a Cafekkosům. Asi o tom nedokázal mluvit s nikým jiným a tak se tím trápil sám. Mohl jsem říct "neříkej takovýhle věci, jdem se o to spolu zase snažit". Mohl jsem mu způsobit víc bolestni, a proto jsem ho nezastavil.

Opravdu se omlouvám všem Cafekkos. Je mi líto. Vím, že to všechny bolí, ale myslím, že Bou trpěl ze všech nejvíc. Prosím pochopte jeho pocity. Chci s ním být každý den, být I ta nejmenší podpora. Jsem velmi rozmrzelý a zbědovaný. Chci udělat 30. duben skvělým koncertem aby pro něj bylo An Cafe krásnou a zábavnou vzpomínkou. Budu šťastný, když se o to vy Cafekkos budete snažit taky.

*Cafekkos- fanoušci An(

Yop, minna-sama !

12. května 2011 v 15:00 | Ima-chan o(≧∀≦)o
Takže ľudkovia moji drahý, ja sa mám úplne úžastne *-* A čo vy? :))) Dnes mám narodky - stala sa najleošia vec aká sa mohla stať a mám ten najlepší darček, aký som mohla mať (i keĎ je v podtaste nehmotný xDD) Ináč, asi nič nové, okrem nejakých tých narodeninových vecičiek :DD Yop, takže ani nestíham prerábať blogíííísek :DD Ale však, ja ho prerobím, nebojte !!! Obieham zriedkavo, ale obieham ako sa dá, takže budem rada ak aj vy budete komentovať čo sa vám páči, alebo ak na mňa máte nejaké ripomienky, tak napíšte !!! Ja mám jednu pripomienku pre Yumi-chan a Kawaii Beu....PROSÍM NAPÍŠTE UŽ DRUHÚ ČASŤ O BOUOVI A MIKUOVI !!! Arigato ;)))

Tak ja končím, sayonara !!!

Diplom pre mńa od Angelika155

12. května 2011 v 13:46 | Ima-chan o(≧∀≦)o |  ►Diplomiky◄
Ďakujem Ti Anhelinka, je úplne krásny !!!

Za moje narodky xDD

Narodkýýýýýýý

12. května 2011 v 7:06 | Ima-chan o(≧∀≦)o
Píšem iba krátky článok ľudia....HAI !!! Dnes mám narodeninýýýýýýýýýýý !!!! :33 wííííííí som taká radááááá !!! Sushi Bar čakááááááááj !!!


Oxidujééééééém xDD

8. května 2011 v 15:01 | Ima-chan ≧∀≦
Ahoj ľudia, takže zasa tu tak trochu oxidujem, hlavne, že vás chúďatká obiehať nejdem ^^ Och ja sprostá, ale veď nebojte, dočkáte sa No takže Ima-chan má novú MP4-ku *nadšená* Ale bol by tu jeden háčik... Ono tam nejdu dať videá vo všetkých formátoch a taktiež vypnú´t ide, ale aby sa zapla, na to je už príliš lenivá xD Takže doma o jendo neposlušné decko viac >.< A ako sa máte vy? Dúfam, že lepšie ako ja Ináč sa tu bude chystať VEĽKÁ "prerábka", dúfam, že veci z nej tu vydržia NAJMENEJ tri mesiace Oki ja to napíšem aj hore nad moje "hlasovacie potreby" xD ináč moc nebudem stíhať s tými prerábkami, bo sa musím učiť - na poslednú chvíĺu si idem opravova´t známky (držte mi palčeky) Takže asi tak, nič iné na mojom boľavom srdiečku nemám, takže zatiaľ sayo ^^

Moja klikačka

6. května 2011 v 17:39 | Ima-chan |  Občasné harašenie


K narodeninám pre Ayame-chan

6. května 2011 v 16:16 | Ima-chan |  ►Diplomiky◄
Ayame všetko najlepšie, dúfam, že sa ti bude páčiť !!!


Ima-chan je zúfalá :((

5. května 2011 v 7:31 | Ima-chan |  Občasné harašenie
Ľudia ja neviem čo mám robiť, strašne sa nudím, von sa mi už nechce, nemám aké anime kukať...fuf...jedným slovom HRôZA!!! Teraz tento článok píšem, akurát za chvíľu pôjdem do školy, prosím, poraďte mi nejaké anime!!! Hocičooooooooooooooooooooo .... !!! Mne už je to jedno, len musím niečo pozerať...chcete nejaké dôvody? Ok..


1. NUDÍM SA !!!
2. Nemám čo večer pozerať pred spaním na dobrú noc :33
3. Nemám potom dobré sny :-((
4. JEDNODUCHO SA BUDEM NUDIŤ, NEBUDEM MAŤ ČO ROBIŤ ATĎ. ATĎ.

P.S.Naomi (známej japonke) sa už vybavujú papiere aby sem prišla ^^ Japončine, Japonsku, anime a mange tri krát hurá !!!


1.HIP HIP HURÁ
2.HIP HIP HURÁ
3.HIP HIP HURÁ !!!

A chystám sa urobiť bleskovku (aspoň sa nebudem nudiť ^^) tak dúfam, že sa viacerí zapojíte !!!


Arigato za čítanie tohoto bezvýznamného článku, aj na budúce !! xD

Aaaa....Aaaa....Aaaa xDD

4. května 2011 v 13:14 | Ima-chan |  Moje obľúbené "Nihon" skupiny
Aaaa....Aaaa....Aaaa xDD AN CAFÉ !!! xD

Akože toto niéééééé xDDD

Miku...ZAMPA 4ever xDD

Kto tam mal na začiatku taký kawaii smiešok...? :)))

Part 1

Kreslíme kreslíme xDD Part 2


Part 3


WWihahahaha xDDSuG:DD To donúti človeka smiať sa :DDAhoj :))

4. května 2011 v 9:02 | Ima-chan |  ☼Others☼
Ahojky ľudia, takže ako ste si mohli všimnúť blog wselicoine.blog.cz má nový dess!!!! Podľa mňa je o niečo krajší ako ten pred tým, samozrejme s mojou naj skupinou AN CAFÉ (pozdravujem Yumi-chan, Kawaii Beu, Anhelinku a Ayame-chan :DD) takže mno ale nie som s ním moc spokojná takže sa mi nesmejte xP a som tak trochu chorá, akože zvracala som, ale už je to celkom v poho, tak dnes ma pustili na pc (tak trochu som tu na čierno-ale komu to vadí :DD) O týždeň narodkýýýýý
No ok sa už teším ^^ Takže to by mohlo byť asi tak všetko - zajtra školáááá >.< kto by mi veril, ale teším sa na spolužiakov a spolužiačky-keď takto to musí vedieť ocino ^^ oki ľudia tak ja padám a hádam moje zdravie už bude dobré - určite xD zajtra budem obiehať, tak sa tešte na komenty !!!

An cafe antic room-Aj titulky

1. května 2011 v 14:01 | Ima-chan |  Moje obľúbené "Nihon" skupiny
No ja o tom hovoriť moc nebudem, i keď netozumiem z toho moc, ale aspoň niečo, aj tak sa tu pri tom válam po zemi xDD
1.DIEL


2.DIEL
3.DIEL
4.DIEL
A ešte iné videá An Café...
No dnes také "videovité" xD však ale na budúce bude hádam aj nejaký článok, tak zatiaľ sayonara ;)